Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Korali

Bílý dům Korali stojí za cestou, v centrální části letoviska Makris Yialos (Makrigialos) na Krétě, v blízkosti obchůdků, taveren a několika barů. Poznáte ho podle vysokých araukárií, které se tyčí v malé zahradě. Jen 30 m ho odděluje od nejlepšího úseku dlouhé pláže - světlý písek je tu jemný, moře plytké a skalnaté výběžky jen dotvářejí příjemnou scenérii.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Korali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Kapacita domu Korali:

16 studií

Popis domu Korali a ubytování:

Bílý dům Korali stojí za cestou, v centrální části letoviska Makris Yialos (Makrigialos), v blízkosti obchůdků, taveren a několika barů. Poznáte ho podle vysokých araukárií, které se tyčí v malé zahradě. Jen 30 m ho odděluje od nejlepšího úseku dlouhé pláže - světlý písek je tu jemný, moře plytké a skalnaté výběžky jen dotvářejí příjemnou scenérii.

Studia pro 2 osoby jsou na přízemí nebo na poschodí, 3-4-lůžková studia jsou umístěna vedle sebe mimo hlavní budovu. Všechny jsou vybavené kuchyňkou s ledničkou a základním nádobím, koupelnou (sprcha/WC) a malým balkonem. Klimatizace za příplatek.

Hned naproti domu Korali je pobočka místní cestovní kanceláře, kde je možnost si bezplatně zapůjčit knihy z její knihovny (v anglickém jazyce).

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na největší a nejjižnější řecký ostrov Kréta, který kraluje Středozemnímu moři, kam naše cestovní kancelář...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.