Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lamon

Malý rodinný hotel Lamon je ideální volbou nejen díky své poloze, nachází se téměř na pláži a pouhých 50 metrů od centra letoviska Plakias, ale i možnostmi ve výběru mezi třílůžkovými pokoji, studii a apartmány. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lamon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lamon

Hotel Lamon stojí přímo v centru letoviska Plakias a od pláže ho odděluje místní komunikace. Na pláž se tak můžete vydat doslova v plavkách. Vzhledem ke své poloze jsou v bezprostřední blízkosti hotelu obchody, kavárny a taverny.

Vybavení hotelu Lamon

Hotel nabízí ubytování ve 2lůžkových pokojích, které se nachází v přízemí a 1. patře. Terasy pokojů v přízemí jsou orientovány do zadního traktu domu, který je zatravněný. Balkóny v 1. patře mají výhled buď na moře nebo do zeleně. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, toaleta), ledničkou, TV/SAT, WIFI, sejfem a klimatizací (vše zahrnuto v ceně). Hotel má malý bazén s lehátky a slunečníky. V hotelu jsou k dispozici i 3lůžkové pokoje, studia a apartmány (na vyžádání). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Stravování

Dle CK. V hotelové restauraci se podává formou bufetu bohatá kontinentální snídaně. Servírovaná večeře (za příplatek) zahrnuje předkrm, salát pro 2 osoby, hlavní jídlo a desert.

Pláž

Hotel Lamon se nachází pouhých 20 metrů od pláže.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.