Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Livadi apartmány

Jednopatrová vilka Livadi stojí v údolí, v klidné části městečka Plakias, pouze pár minut od centra. Pohodlnou chůzí se snadno dostanete na písčito-oblázkovou pláž. Oblast se nachází na jihu ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Livadi apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Livadi:

Jednopatrová vilka Livadi stojí v údolí, v klidné části městečka Plakias, pouze pár minut od centra. Pohodlnou chůzí se snadno dostanete na písčito-oblázkovou pláž.

Ubytování:

Ve zvýšeném přízemí a v 1. patře vilky jsou apartmány Livadi vždy s 1 ložnicí (2 lůžka) a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 kvalitní lůžka). Ve zvýšeném přízemí má apartmán 2 balkóny (s výhledem do zahrady a k cestě). V 1. patře je apartmán s 1 velkým balkónem, který má výhled do zahrady, do hor a na bazén sousedního hotelu Myrtis. Apartmány jsou vkusně zařízené a vzdušné. Jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), varnou konvicí, toasterem, klimatizací (za příplatek), fénem, žehličkou a Wi-Fi. V okolí domu je krásná zahrada, pozemek je oplocen.

Strava

Vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení:

Pečlivě udržované ubytování v blízkosti centra i moře, s velmi příjemnou majitelkou. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Chania - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 7x, 10, nebo 11x ubytování, stravu dle...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.