Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maragakis

Jednodušší a velmi oblíbený hotel Maragakis se nachází v oblíbeném letovisku Hersonissos, v těsné blízkosti písečné pláže. Hotel je vhodný zejména pro klienty, kteří vyhledávají ubytování blízko centra rušných letovisek s možnostmi vyžití a zábavy.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Maragakis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Maragakis

Oblíbený hotel; který se nachází přímo v letovisku Hersonissos;  je jen pár kroků od písčité pláže. Hotel Maragakis je ideálním místem pro klienty; kteří chtějí svůj volný čas trávit přes den na pláži a během noci se vrhnout do pulsujícího místního nočního života plného zábavy; barů a restaurací. Hotel doporučujeme nenáročným klientům.

Vybavení hotelu Maragakis

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar; taverna přes ulici, W i-Fi připojení k internetu v lobby.

Vybavení pokojů

Klimatizace (za poplatek), telefon, televizor se satelitním příjmem, lednička, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou; WC), trezor na recepci (za poplatek), balkon.

Ubytování za příplatek

Pokoj s výhledem na moře

Stravování

Dle CK. Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Pláž

Písečná pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisMaragakis Beach Hotel se nachází v letovisku Hersonissos přímo na pobřeží. Hotel je vzdálený pouhých 100 metrů od centra letoviska, kde...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.