Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minas

Oblíbený hotel Minas se nachází pouhých 150 m od rušného centra Hersonissos, nedaleko aqvaparku Star Beach a 300 m od pláže. Hotel je vhodný jak pro samostatné páry, tak i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Minas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Minas

Tento jednoduchý, ale klienty velice oblíbený hotel s apartmány a studii se nachází jen cca 150 m od rušného centra letoviska Hersonissos, nedaleko se nachází Star Beach water park. Hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, kteří chtějí spíše poznávat ostrov nebo si dopřát klidnou dovolenou u bazénu. Hotel je od letiště vzdálem cca 16 km.

Vybavení hotelu Minas

K hotelovému vybavení patří recepce otevřená 24 hodin, trezory, venkovní bazén s lehátky na terase, WiFi zdarma v celém areálu.

Vybavení studií a apartmánů

Apartmány a studia mají vlastní sociální zařízení se sprchou a WC, plně vybavený kuchyňský kout a klimatizaci.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, klimatizace.

Stravování

Dle CK, vlastní stravování.

Pláž

Cca 300 m od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.