Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ouranos a Astro

Vily Astro a Ouranos se nachází ve svahu nad vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra, kde je několik taveren, kaváren a obchodů a 10 km jihovýchodně od historického města Rethymno. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 5 km od vily. Vila sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí. Je to moderní velice prostorná vila vhodná pro velké rodiny a skupiny, panoramatický výhled do okolí a na moře. Doporučujeme pronájem auta na celou dobu pobytu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ouranos a Astro, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vil Astro a Ouranos

Vily Astro a Ouranos se nachází ve svahu nad vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra, kde je několik taveren, kaváren a obchodů a 10 km jihovýchodně od historického města Rethymno. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 5 km od vily. Vila sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí.

vzdálenost od pláží: cca 5 km. od vesničky Agia Triada: cca 1 km. od města Rethymno: cca 10 km. od letiště Chania: cca 65 km. od letiště Heraklion: cca 75 km.

Ubytování

Vily Astro a OUranos nabízí ubytování až pro 10 osob celkem ve 4 ložnicích. Vily obklopuje velká zahrada, kde se nachází prostorný kout s grilem a posezením. V přízemí vily se nachází otevřený prostor spojující obývací pokoj s krbem, jídelnou a plně vybavenou kuchyní (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice aj.). Dále je zde dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Z obývacího pokoje se vychází na terasu s bazénem, u kterého je venkovní posezení a lehátka. V prvním patře jsou umístěny 2 ložnice s koupelnami a toaletami (1 s velkou vanou s vířivou koupelí, 1 se sprchou) a terasou s panoramatickým výhledem do okolí a na moře. V suterénu je další velice prostorná ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta, pračka), z této ložnice se vychází přímo na zahradu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. V obývacím pokoji je satelitní TV, DVD, vysokorychlostní připojení na internet (za poplatek dle CK). Vila Astro se od vily Ouranos liší pouze v detailech vnitřního uspořádání, počet ložnic a koupelen je stejný.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.