Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pal Beach

Malý hotel Pal Beach má vynikající polohu, od krásné písečné pláže u střediska Paleochora jej odděluje pouze nefrekventovaná místní komunikace. V okolí je množství obchodů a taveren, do centra se dostanete ani ne za 5 minut. Paleochora se nachází na jihozápadě ostrova Kréta.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pal Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Pal Beach

Malý hotel Pal Beach má vynikající polohu, od krásné písečné pláže jej odděluje pouze místní komunikace. V okolí je množství obchodů a taveren, do centra se dostanete ani ne za 5 minut.

Ubytování

Všechny pokoje hotelu Pal Beach jsou 2lůžkové s možností přistýlky a mají boční výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, telefonem, stropním ventilátorem a klimatizací (v hlavní sezóně v ceně). V recepci je sejf (za příplatek). V hotelu Pal Beach lze vyžádat dětskou postýlkou (za příplatek). Na krásné písečné pláži (Pachia Amos) má hotel vymezený počet slunečníků a lehátek, které jsou pro hotelové hosty zdarma. V hotelu je recepce, útulná restaurace a venkovní terasa, odkud je krásný výhled na moře. V hotelu jsou také apartmány (na vyžádání), které mají krásný přímý výhled na moře.

Stravování:

Rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (taverna Odyssea)

Hodnocení:

Velmi příjemné ubytování s vynikající polohou, kde máte krásnou písečnou pláž přímo na dosah. Vzdálenost od písečné pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Paleochory: cca 280 m.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.