Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Marina

Hotel se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podchodem pod silnicí. Hlavní budova je postavena přímo u moře, nová část je umístěna v rozlehlé zahradě s krásným bazénem ve vzdálenosti cca 100 m od pláže. Areál se nachází v centru střediska Agia Marina na severozápadě Kréty.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Santa Marina

Hotel Santa Marina, který se nachází na začátku letoviska Agia Marina, byl kompletně zrekonstruován a je rozdělen na dvě části, hlavní budovu postavenou přímo na pláži a křídlo s bazénem za silnicí. Obě budovy spojuje hotelový podchod. Pravidelnými autobusovými linkami se lze snadno dopravit do Chanie. V hlavní budově s výhledem na moře je k dispozici recepce, bar, společenská hala s krbem a TV, restaurace s terasou, taverna přímo na pláži a plážový bar. Ve vedlejší budově je hostům k dispozici sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, terasa na slunění a fitness. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (WC, sprchový kout nebo vanu), vysoušeč vlasů, telefon, minibar, klimatizaci ( v hlavní sezóně v určitých hodinách), rádio, TV se satelitem a balkon nebo terasu. Hotel Santa Marina uspokojí i náročnější zákazníky a rodiny s dětmi.

Poloha hotelu Santa Marina

Hotel Santa Marina se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podchodem pod silnicí. Hlavní budova je postavena přímo u moře, nová část je umístěna v rozlehlé zahradě s krásným bazénem ve vzdálenosti cca 100 m od pláže. Areál se nachází v centru střediska Agia Marina.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hlavní budovy hotelu Santa Marina. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Santa Marina

V hlavní budově je hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, bar, televizní kout, dětské hřiště a bar u pláže. Nová část hotelu je vybavena barem, bazénem s dětskou částí a posilovnou.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, centrální klimatizací (červen až září), rádiem, telefonem, lednicí, SAT-TV a balkonem nebo terasou. Naše pokoje se nacházejí v nové části.

Stravování

Del zájezdu - možno polopenze bufetovým způsobem je podávána v restauraci v hlavní budově. Fakult. all inclusive.

Odkaz na web

Hotel Santa Marina

Názory klientů

Hotel Santa Marina - Agia Marina, Chania, Kréta. Byli jsme tam od 3.6.2009 a nemělo to chybu. Doprava, delegáti, ubytování, počasí, strava - vše k úplné spokojenosti. Prošli jsme pláž od Platanias až po Chanii a opravdu se venkovnímu prostředí tohoto hotelu nic nevyrovná. Katalog opradu nelže a přijdou si na své turisté i lenoši. A ať se nikdo nebojí rozdělení hotelu silnicí, tu ani neuvidí ani neuslyší. Cesta na pláž - 3 min. Děkujeme za krásnou dovolenou a chystáme se jí zopakovat. Zugarovi, Břeclav. (15.8.2009)

Aktuální popis od CK

StřediskoAgia MarinaPolohaHotelový komplex hlavní budovy u pláže a tří vedlejších budov za pobřežní komunikací, spojených podchodem pod pobřežní komunikací a...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.