Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Sofia

Studia Sofia, nejoblíbenější ubytování v Agia Marině na Krétě, se změnila k nepoznání. Dnes zde stojí moderní komplex studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo nebo něco na zub a navíc se zde domluvíte česky. Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené moderním nábytkem a nabízí komfort ve všech směrech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Sofia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis studií Sofia

Studia Sofia, nejoblíbenější ubytování v Agia Marině, se změnila k nepoznání. Dnes zde stojí moderní komplex studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo nebo něco na zub a navíc se zde domluvíte česky. Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené moderním nábytkem a nabízí komfort ve všech směrech. K dispozici je kuchyňský kout s lednicí, pěkná koupelna se sprchovým koutem a balkon nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizované. Na pěknou písečnou pláž je to jenom necelých 100 metrů přes ulici a zde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. V nedalekém centru letoviska najdete spoustu obchodů, taveren a barů. Ke studiím Sofia patří také supermarket, kde je ochotný majitel stále k dispozici a klienti studií Sofia mají speciální slevu. Doporučujeme všem klientům a především rodinám s dětmi.

Vybavení studií Sofia

Studia Sofia leží 100 m od moře blízko centra, recepce, bar bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, dětské brouzdaliště, pool, snack bar s TV, internet pro klienty studií zdarma, během celého dne animační program pro děti a dospělé v češtině zdarma stolní tenis, stolní fotbal supermarket zahrada

Vybavení pokoje

Dvoulůžková studia s možností až 2 přistýlek jsou vybavena vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC), klimatizací (červenec-srpen zdarma, v ostatních termínech cca 5 EUR/den), trezorem, balkonem nebo terasou, kuchyňským koutem s dvouvařičem, lednicí a varnou konvicí. Za příplatek apartmány nebo mezonety pro 4-5 osob s jednou nebo dvěma ložnicemi (max. 4 dospělí).

Pláž

Písčitá pláž se nachází cca 100 m od studií, přístup přes místní komunikaci, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek nebo oproti konzumaci v přilehlých tavernách.

Stravování

Dle ck: Bez stravování, možnost stravování v okolních bistrech a restauracích, např. v taverně Kasandra nebo Casa di Mare v blízkém okolí.

Další údaje o studiích Sofia

20 pokojů, 2 patra, 2 budovy Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.


Aktuální popis od CK

HotelRecepce, snack bar s TV, internet a WiFi na recepci zdarma, supermarket, bazén, dětské brouzdaliště; lehátka a slunečníky u bazénu...

StřediskoAgia MarinaPolohaModerní komplex studií je umístěný v udržované zahradě nedaleko centra letoviska s nabídkou obchodů, taveren a barů, cca 25 km od...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 17. 9. 2018 Úžasná dovolená, výborná strava, česky mluvící studijník (pán, který tam má na starosti ubytování, bar a obsluhu :) ) K moři kousíček, jen přes silnici a projít podél restaurace. Byla jsem nadšená. Pokoj jsem měla se vchodem ze zahrady. Spala jsem s otevřenými balkonovými dveřmi a úplně v pohodě.. Vřele doporučuji

Doporučuje

Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.