Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunrise Apartments

Studia Sunrise s překrásným, výhledem na město Rethymno se nachází v letovisku Sfakaki, nedaleko historické vesničky Rodakino. Studia jsou vhodná pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt mimo ruch větších a živějších míst avšak s jejich dobrým dosahem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sunrise Apartments, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Sunrise

Komplex studií a apartmánů Sunrise se rozkládá na kopci s překrásným výhledem na Rethymnon, v letovisku Sfakaki, jen cca 400 m od pláže. Jen cca 1,2 km od hotelu se nachází historická horská vesnička Rodakino. Od letiště je hotel vzdálen cca 70 km.

Vybavení domu Sunrise

K hotelovému vybavení patří recepce a místnost pro zavazadla, venkovní bazén se slanou vodou, restaurace, café bar, klimatizace, parkoviště, internet.

Vybavení studií Sunrise

Studia a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňskou linkou s lednicí, klimatizací a satelitní TV.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, klimatizace, internet.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování Snídaně: bufetové snídaně.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.