Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Triton

Triton má výhodnou polohu na ostrově Kréta, asi 300 metrů od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a možností provozování vodních sportů. Letovisko Malia s mnoha tavernami, kavárnami, obchody a širokou nabídkou večerní zábavy je vzdáleno asi 500 metrů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Triton, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Triton

Hotel Triton má výhodnou polohu asi 300 metrů od dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře a možností provozování vodních sportů. Letovisko Malia s mnoha tavernami, kavárnami, obchody a širokou nabídkou večerní zábavy je vzdáleno asi 500 metrů.

Vybavení

Hotel Triton s přátelskou atmosférou se skládá z několika nízkopodlažních budov zasazených v zahradě. Má sladkovodní bazén s pool barem a terasou, kde jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma, na pláži za poplatek. K vybavení patří příjemná restaurace, bar, televizní místnost, internetový kout, stolní tenis a biliár.

Ubytování v hotelu Triton

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, satelitní televize, telefon, rádio a balkon nebo terasa. Možnost zapojení klimatizace, pronájmu ledničky a trezoru za poplatek.

Stravování

Plná penze formou light all inclusive.

Program all inclusive zahrnuje

• Snídaně formou bufetu od 07.30 do 09.30 hodin. • Obědy formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 12.00 do 14.00 hodin. • Večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů, vody, místního piva a vína od 19.00 do 21.00 hodin. • Nealkoholické nápoje, voda, místní pivo, víno, ouzo a raki u pool baru od 10.00 do 23.00 hodin. • Kávu,čaj a sušenky u pool baru od 15.00 do 17.00 hodin.

Aktuální popis od CK

Poloha Nákupní možnosti cca50m Letiště Heraklion cca 35 km Pláž Písčitá pláž cca 300 m Vstup do moře je pozvolný Cesta na pláž je přes centrum Malia aje...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.