Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vasso

Jednoduchá studia Vasso se nachází na okraji oblíbeného letoviska Hersonissos a zaujmou především klientelu z řad mladších párů, kteří ocení možnosti vyžití v blízkém okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vasso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Vasso

Jednoduchá Vasso studia se nachází na kraji letoviska Hersonissos u hlavní příjezdové silnice, 200 m od centra a 400 m od nejbližší pláže. Nejbližší supermarket je cca 50 m od ubytovacího zařízení. Jedná se o jednoduché ubytování především pro mladé lidi, kteří upřednostňují denní a noční život před komfortem ubytování.

Vybavení domu Vasso

Svým hostům Vasso nabízí bazén, TV koutek, recepci, trezor na recepci (za poplatek) a slunnou terasu. Dále je k dispozici internetový koutek (za poplatek) a kulečník (za poplatek).

Vybavení śtudií

Studia jsou jednoduše vybavená, mají sprchový kout, klimatizaci (za poplatek), kuchyňský koute se základním vybavením na přípravu nápojů, balkone nebo terasu.

Stravování

Dle CK. Jednoduchý All Inclusive light.

Pláž a plážový servis

Pláž se nachází ve vzdálenosti 400 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.