Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Xidas Garden

Hotel Xidas Garden, obklopený olivovými háji, květinami a exotickými rostlinami, se nachází na ostrově Kréta v malebné lokalitě letoviska Bali, odkud krásný výhled na hory Talea Ori a celé letovisko. V okolí hotelu Xidas Garden je 5 pláží s promenádami a kavárnami nebo tavernami, některé pláže jsou obklopeny skalisky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Xidas Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Xidas Garden

Hotel Xidas Garden, obklopený olivovými háji, květinami a exotickými rostlinami, se nachází v malebné lokalitě letoviska Bali, odkud krásný výhled na hory Talea Ori a celé letovisko. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je asi 50 km, vzdálenost od města Rethymno cca 30 km. Na hlavní silnici je zastávka autobusu se spojením do Rethymna a Chánie. V okolí hotelu Xidas Garden je 5 pláží s promenádami a kavárnami nebo tavernami, některé pláže jsou obklopeny skalisky.

Ubytování :

Hotel Xidas Garden nabízí dvoulůžkové pokoje a studia s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, trezorem, hudebním programem, ledničkou, SAT TV, individuální klimatizací a balkónem. Typy pokojů: 2,2+1,3

Vybavení:

recepce, společenská místnost, knihovna, SAT TV, wi fi, restaurace s terasou, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na plážích.

Pláž:

cca 300 m od písčito oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, internet, trezor, klimatizace, lednička.

Pro děti:

Hotel Xidas Garden nabízí dětský bazén.

Stravování :

Dle CK, snídaně Snídaně: bufetové, Polopenze

Aktuální popis od CK

HotelHotel Xidas GardenDoporučeníHezký hotel spříjemnou rodinnou atmosférou vám umožní prožít poklidnou dovolenou. Přes den se můžete věnovat vodním sportům...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.