Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

 Poznávací zájezdy na Krétě

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili  Poznávací zájezdy na Krétě, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Tipy na hotel v letovisku  Poznávací zájezdy na Krétě

Poznávací zájezd Okruh Krétou

Poznávací zájezd po Krétě s pobytem u moře.

1.

Krétský labyrint

11-ti denní poznávací zájezd s trasou Praha – HeraklionKnóssos – Peza - Arkadi – ChaniaRethymnoGortysFestosMatala – Selinari - Agios NikolaosEloundaSpinalonga – Heraklion – Praha

2.

Soutěsky, hory a moře Kréty

Kréta je největší z řeckých ostrovů. Je oblíbený pro své přírodní krásy, rozmanitou krajinu, kde turisté mohou obdivovat hluboce zaříznuté a divoké soutěsky, vysoké horské masívy, náhorní plošiny i nádherné památky, spojené zejména s jednou z nejstarších civilizací lidstva - minojskou kulturou. Každoročně přitahuje tisíce turistů, kteří využívají nejen hlavní dálkovou evropskou trasu E4 vedoucí ze západního na východní pobřeží s odbočkami na jih ostrova, ale i ostatní značené cesty v horských masívech.

3.

Bájný ostrov Kréta - letecky

Tento zájezd na Krétu je zaměřen na podrobné poznání největšího řeckého ostrova, který je pro návštěvníky přitažlivý svými přírodními krásami (členité pobřeží, hory, soutěsky) i bohatstvím kulturních památek (mínojské paláce a další antické památky). Kréta si vyžaduje podrobnější poznání, proto jsme vybrali kombinovaný zájezd, kde se dny odpočinku u nádherného moře střídají s poznáváním největších zajímavostí Kréty.

4.

Jihovýchodní Kréta

Poznávací zájezd na ostrově Kréta.

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---