Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alkistis +

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alkistis ***+, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vila Alkistis ***+ - oblast Rethymno

Vybavení vily a přednosti: 

 • Bazén
 • Klidné prostředí
 • Klimatizace
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Výhled na moře
 • Výhodná nabídka

Možnosti:

Možnost obsazení:                až pro 8 osob
Strava:                                vlastní stravování

Poloha vily Alkistis

Nově postavená vila Alkistis se nachází ve svahu na okraji vesničky Agia Paraskevi pouze 8 km jihovýchodně od správního města oblasti Rethymna. Letiště v Chanii a Herakliu jsou vzdálena přibližně 1,5 hod. jízdy autem. Na nejbližší pláž v Platanias se dostanete po 4 km. Ve vesnicích Agia Paraskevi (asi 500 m) a Adelianos Kampos (asi 1 km) naleznete několik taveren a obchodů.

Ubytování:

Vila Alkistis je nově postavena a vybavena v moderním stylu s pestrými barvami. Nabízí možnost ubytování až pro 8 osob, pohodlně pro 6 osob. Má 3 ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Prostorný obývací pokoj je v přízemí a je propojený s moderně vybavenou kuchyní (lednice, sporák, trouba, mikrovlnná trouba a myčka nádobí). Je zde také krb a TV/SAT s domácím kinem a CD/DVD přehrávačem. S obývacím pokojem sousedí dvoulůžková ložnice a koupelna s WC, sprchou a pračkou. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s posezením, odkud je panoramatický výhled na moře a na olivové háje. Na zahradě vily je též bazén (asi 15 m²), u kterého jsou k dispozici lehátka. V 1. patře vily jsou umístěny 2 ložnice a koupelna s WC. Z obou ložnic se vychází na prostorný balkón s posezením a slunečníkem, odkud je krásný výhled na moře. Na zahradě je venkovní gril.

Hodnocení:

Cenově dostupná vila s panoramatickým výhledem na moře, dobrá dostupnost taveren a obchodů a také krásného města Rethymno.

Doporučujeme:

Pronájem auta na celou dobu pobytu, které Vám rádi přistavíme při Vašem příletu na letišti. Detailní ceník aut viz. stránka Kréta - půjčovna aut

Vzdálenosti:

 • Vzdálenost od pláží: cca 4 km
 • Vzdálenost od vesničky Agia Paraskevi: cca 500 m
 • Vzdálenost od vesničky Adele: cca 1 km
 • Vzdálenost od města Rethymno: cca 8 km
 • Vzdálenost od letiště Chania: cca 65 km
 • Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 75 km

Ceník:

Ceny jsou uvedeny za celou vilu za noc

Období  Počet nocí Cena
01.04. - 31.05. 1 3.650,- 
01.06. - 30.06. 1 4.700,- 
01.07. - 31.08. 1 7.050,- 
01.09. - 30.09. 1 4.700,- 
01.10. - 31.10. 1 3.650,- 

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Základní cena obsahuje:

Pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Příplatky:

Letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností)

Taxi transfer

Letiště Chania/Heraklion - vila Alkistis: cca 100 EUR. Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Doplňkové informace

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010

Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

--- • --- • ---
---