Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anastasia

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anastasia ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Vila Anastasia **** - oblast Rethymno

Vybavení vily a přednosti: 

  • Bazén
  • Doporučujeme včasnou rezervaci
  • I pro náročné
  • Klimatizace za příplatek
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  •  

Možnosti:

Možnost obsazení:                až 6 lůžek
Strava:                                vlastní stravování

Poloha vily Anastasia:

Kamenná vila Anastasia postavená v tradičním krétském stylu se nachází ve vesničce Prines asi 6 km od Rethymna. Je zde několik obchůdků, kavárny a vynikající taverna vzdálená pouze 100 m od vily. Nejbližší pláž Koubes se rozkládá cca 4 km od vesničky.

Ubytování:

Dvoupatrová luxusní vila Anastasia o celkové rozloze 130 m2 nabízí ubytování až pro 6 osob ve 3 dvoulůžkových ložnicích (s balkónem). Obývací pokoj je propojený s plně vybavenou kuchyní (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice aj.) a je vybaven TV/SAT, hifi soustavou, sedací soupravou, krbem a jídelním stolem. Ve vile jsou 2 koupelny (1 s pračkou). Na zahradě vily je bazén a na terase posezení s grilem. Všechny místnosti vily jsou klimatizované (za příplatek).

Hodnocení:

Luxusní ubytování s dobrou dostupností nákupních možností a stravování, vhodné pro rodiny s dětmi pro strávení klidné dovolené.

Ceník

Období  Cena za celou vilu za noc
01.03. - 30.04. 5.450,- 
01.05. - 30.06. 5.790,-
01.07. - 31.08. 7.600,- 
01.09. - 30.09. 5.790,- 
01.10. - 30.11. 5.450,- 

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Základní cena obsahuje:

pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Příplatky:

letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností)

Taxi transfer:

letiště Chania/Heraklion - vila Alkistis: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Doplňkové informace

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010

Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---