Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Corallium

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Corallium ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Corallium **** - vila v oblasti Chania

Vybavení vily a přednosti: 

  • Bazén
  • Klidné prostředí
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře
  • Výhodná nabídka
  • Vynikající poloha

Možnosti:

Možnost obsazení:                až pro 6 osob
Strava:                                vlastní stravování

Poloha vily Corallium:

Vila Corallium se nachází na západním pobřeží Kréty mezi dvěma nejkrásnějšími plážemi Kréty Gramvoussa a Elafonissi, pouze 60 km od města Chania. Nejbližší oblázková pláž, kde se nachází také nejbližší taverna, je vzdálena pouze 200 m od vily. Vesnička Sfinari, kde je několik taveren a obchodů, se nachází přibližně 300 m od vil. Nejbližší větší město Kasteli, kde je velké množství nákupních možností, leží přibližně 20 km od vily.

Ubytování:

Ve vile Corallium jsou 3 dvoulůžkové ložnice, z toho 2 jsou v přízemí. Obě ložnice v přízemí mají vlastní koupelny s toaletami (jedna má vanu s vířivou koupelí). Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, TV/SAT, domácím kinem a připojením na internet (za příplatek). Obývací pokoj je propojený s plně vybavenou kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí). Z obývacího pokoje se vychází přímo na zahradu a k velikému bazénu (asi 60 m²). V 1. patře je umístěna další dvoulůžková ložnice s koupelnou (s vířivou koupelí ve vaně) s WC a terasou s nádherným výhledem. Z terasy u bazénu a ze všech ložnic je krásný výhled na moře a na západ slunce nad západním pobřežím Kréty. Ve vilce je pračka.

Hodnocení:

moderní komfortní vila s nádherným výhledem na moře a s blízkostí moře, velice klidná oblast bez přeplněných pláží a velkého turistického ruchu. Dobrá dostupnost nádherných pláží Falasarna, Elafonissi a Gramvoussa.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže: cca 200 m.
Vzdálenost od pláže Falasarna: cca 10 km.
Vzdálenost od nejbližší vesničky: cca 300 m.
Vzdálenost od města Kissmos: cca 15 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 70 km.

Ceník

Období Cena za celou vilu za noc
01.03. - 31.05. 6.150,-
01.06. - 30.06. 8.650,-
01.07. - 31.08. 10.850,-
01.09. - 30.09. 8.650,-
01.10. - 31.10. 6.150,-

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Základní cena obsahuje:

pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Příplatky:

letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností)

Taxi transfer:

letiště Chania - vila Corallium: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Doplňkové informace

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010

Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---