Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Erato

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Erato ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Erato **** - vila v oblasti Rethymno

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Doporučujeme včasnou rezervaci
  • Klidné prostředí
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře

Možnosti

  • až pro 4 osoby
  • vlastní stravování

Poloha vily Erato

Kamenná vila postavená v tradičním krétském stylu se nachází ve vesničce Prines, kde je k dispozici několik obchůdků, mini market, kavárny a vynikající taverna vzdálená asi 500 m od vil. Vesnička Prines je situována 5 km jihozápadně od správního města této oblasti Rethymna. Nejbližší pláž zvaná Koubes leží asi 4 km od vesničky. Letiště v Chanii a Herakliu jsou asi 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

Luxusní vila Erato má 2 podlaží a celkovou rozlohu asi 100 m². V přízemí vily je dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha) a WC, moderně vybavená kuchyň s jídelním koutem (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice aj.), obývací pokoj s krbem, sedací soupravou, satelitní TV a Hi-Fi. V 1. patře je druhá dvoulůžková ložnice s koupelnou a WC (sprcha). Na zahradě vily je oválný bazén (asi 32 m²) a venkovní posezení s grilem. Za příplatek je možné se připojit na internet. Vila Erato není klimatizovaná, ale vzhledem k tomu, že je postavená dle tradičních postupů z kamene a její zdi jsou více než půl metru silné, udržuje se uvnitř příjemné klima i během parného léta. Od vily je krásný výhled na pohoří Lefka Ori a na Krétské moře.

Hodnocení

Vila s velkou mírou soukromí a krásným výhledem, v klidné lokalitě a s dobrou dostupností taveren a obchodů.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 4 km.
Vzdálenost od vesničky Prines: cca 500 m.
Vzdálenost od města Rethymno: cca 5 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 65 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 75 km.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za celou vilu z anoc

Období Vila
16.03. - 30.04. 5450
01.05. - 30.06. 6150
01.07. - 31.08. 7050
01.09. - 30.09. 6150
01.10. - 31.10. 5450
01.11. - 30.11. 4200

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňkové informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania/Heraklion - vila Erato: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---