Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oasis

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oasis ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

OASIS**** - vila v oblasti Chania

Vybavení vily a přednosti: 

  • Bazén
  • Klidné prostředí
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře
  • Výhodná nabídka

Možnosti:

Možnost obsazení:                až pro 8 osob
Strava:                                vlastní stravování

Poloha vilky Oasis:

vila Oasis se nachází na západním pobřeží Kréty mezi dvěma nejkrásnějšími plážemi Kréty Gramvoussa a Elafonissi, pouze 60 km od města Chania. Nejbližší oblázková pláž, kde se nachází také nejbližší taverna, je vzdálena pouze 200 m od vily. Vesnička Sfinari, kde je několik taveren a obchodů, se nachází přibližně 300 m od vil. Nejbližší větší město Kasteli, kde je velké množství nákupních možností, leží přibližně 20 km od vily. Poblíž vilky je vila Corallium, kterou máme také v nabídce.

Ubytování:

vilka Oasis je postavena jako dvě samostatné části, které však spolu souvisí. V jedné části jsou 3 dvoulůžkové ložnice, a 2 koupelny s WC, (1 s vanou s vířivou koupelí). Všechny ložnice mají krásný přímý výhled na moře. V druhé části se nachází rozlehlá plně vybavená kuchyň (lednice, sporák, mikrovlnná trouba a myčka nádobí) propojená s obývacím pokojem se sedací soupravou, TV/SAT, domácím kinem a s připojením na internet (za poplatek). Další ložnice a koupelna s WC (vana s vířivou koupelí) je v 1. patře. Ve vilce je pračka.

Hodnocení:

moderní komfortní vila s nádherným výhledem na moře a v blízkosti moře, velice klidná oblast bez přeplněných pláží a velkého turistického ruchu. Dobrá dostupnost krásných pláží Falasarna, Elafonissi a Gramvoussa.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže: cca 200 m.
Vzdálenost od pláže Falasarna: cca 10 km.
Vzdálenost od nejbližší vesničky: cca 300 m.
Vzdálenost od města Kissmos: cca 15 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 70 km.

Ceníky

Období Cena za celou vilu za noc
01.03. - 31.05. 6.900,-
01.06. - 30.06. 9.550,-
01.07. - 31.08. 1.2300,-
01.09. - 30.09. 9.550,-
01.10. - 31.10. 6.900,-

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňkové informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid
Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností)
Taxi transfer: letiště Chania - vila Oasis: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010

Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---