Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palladio

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Palladio ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Palladio **** -  vila v oblasti Rethymno

Vybavení vily Palladio a přednosti: 

  • Bazén
  • Klidné prostředí
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře
  • Výhodná nabídka

Možnosti:

  • až pro 10 osob
  • vlastní stravování

Poloha:

Vila Palladio se nachází ve vesničce Chromonastiri, kde je několik tradičních taveren, restaurací a obchůdků. Rethymno, správní město oblasti, leží přibližně 10 km jihovýchodně od vily. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou vzdáleny přibližně 7 km. Mezinárodní letiště Chania a Heraklion jsou dostupné autem přibližně za 1,5 hod.

Ubytování:

Vila prošla rozsáhlou rekonstrukcí během níž se renesanční benátské venkovské sídlo přeměnilo v luxusní vilu skýtající ubytování až pro 10 osob, pohodlně pro 8 osob. Vila je postavena v benátském stylu s kamennými zdmi a dřevěnými stropy. Vila má 4 ložnice. V přízemí je obývací pokoj, na který navazuje dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha) s WC. Dále je zde moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí, pračka aj.) propojená s jídelnou (stůl až pro 10 osob). Z obývacího pokoje se vychází na zahradu (asi 200 m²) s bazénem (asi 30 m²) s vířivkou, kde je venkovní posezení a lehátka. Na zahradě je také kamenný venkovní krb vhodný ke grilování. Z venkovní verandy se vychází do 1. patra, kde jsou 2 samostatné apartmány. Apartmán Erotokritos má dvoulůžkovou ložnici, koupelnu (vana s vířivou koupelí) s WC, obývací pokoj s krbem a malé turecké parní lázně. Sousední apartmán Aretousa má 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou (vana) s WC a prostorný obývací pokoj se satelitní TV, CD/DVD přehrávačem a mini barem. Oba apartmány v 1. patře je možné spolu propojit. Vila je klimatizována.

Hodnocení vily Palladio:

Vila kombinující tradiční krétský styl a luxusní pohodlí za velmi výhodnou cenu, vhodné ubytování i pro větší rodiny nebo pro skupinu přátel, kterým zaručí velkou dávku soukromí.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 7 km.
Vzdálenost od vesničky Chromonastiri: cca 500 m.
Vzdálenost od města Rethymno: cca 10 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 70 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 80 km.

Ceníky

Ceny jsou uvedeny za celou vilu za noc

Období Cena 9.-10. osoba
01.04. - 31.05. 7200 750
01.06. - 30.06. 8350 750
01.07. - 31.08. 11950 750
01.09. - 30.09. 8350 750
01.10. - 31.10. 7200 750

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňkové informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid

Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností)

Taxi transfer: letiště Chania/Heraklion - vila Palladio: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010
Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---