Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pelagos a Asimenia +

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pelagos a Asimenia ***+, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pelagos a Asimenia  ***+  -  vily v oblasti Rethymno

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře

Možnosti vily Pelagos a Asimenia

  • až pro 12 osob
  • vlastní stravování

Poloha:

Vily Pelagos a Asimenia se nacházejí ve svahu nad horskou vesničkou Agia Triada asi 1 km od centra vesnice směrem na jihovýchod od města Rethymno. V místě je několik taveren, kaváren a obchodů. Další možnosti jsou v historickém městě Rethymno, které je vzdáleno necelých 10 km. Nejbližší pláže v letovisku Platanes jsou přibližně 5 km od vily. Vily sousedí s několika dalšími vilami stejného majitele, přesto nabízí velkou míru soukromí.

Ubytování:

Vily nabízejí ubytování až pro 12 osob, pohodlně však pro 10 osob. Každá vilka má 5 ložnic. Vily Pelagos a Asimenia obklopuje velká zahrada, na kterou je možný přístup autem ze 2 cest. V zahradě je prostorné posezení se zděným grilem. V přízemí vil se nachází velký obývací pokoj s krbem a jídelnou. V obývacím pokoji je TV/SAT, DVD, připojení na internet (za poplatek). Je zde také moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice aj.) a 1 dvoulůžková ložnice s koupelnou (sprcha) s WC. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s venkovním posezením. Každá vila má bazén s lehátky a slunečníkem. V 1. patře jsou umístěny 2 dvoulůžkové a 1 třílůžková ložnice s koupelnami s WC (1 s velkou vanou a vířivkou, a 2 se sprchou). Z teras ložnic je panoramatický výhled do okolí a na moře. V suterénu je další prostorná 3lůžková ložnice s koupelnou (sprcha a pračka) s WC. Z této ložnice se vychází přímo na zahradu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (v ceně). Obě vily Pelagos a Asimenia se od sebe liší pouze v detailech vnitřního uspořádání, počet ložnic a koupelen je stejný, pouze nábytek se liší.

Hodnocení:

Moderní a velice prostorné vily vhodná pro velké rodiny a skupiny přátel, výhodná cena, panoramatický výhled do okolí a na moře.

Vzdálenosti

VzdálenostiVzdálenost od pláží: cca 7 km.
Vzdálenost od vesničky Agia Triada: cca 1 km.
Vzdálenost od města Rethymno: cca 10 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 65 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 75 km.

Ceníky

Ceny jsou za celou vilu za noc

Období Vila 9.-12. osoba
01.04. - 31.05. 7100 950
01.06. - 30.06. 8100 950
01.07. - 16.07. 10150 950
17.07. - 27.08. 14300 950
28.08. - 30.09. 8100 950
01.10. - 31.10. 7100 950

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňkové informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania/Heraklion - vily Pelagos a Asimenia: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---