Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pleiades

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pleiades *****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Pleiades ***** - vily v oblasti Lasithi

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • I pro náročné
  • Klidné prostředí
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře

Možnosti

  • až pro 6 osob
  • vlastní stravování
  • možnost dokoupení polopenze

Poloha vily Pleiades

Vily se nacházejí v komplexu 11 luxusních soukromých vil Pleiades na okraji letoviska Agios Nikolaos. Jsou postaveny přímo ve svahu nad zálivem Mirabello, na který je odtud nádherný výhled. Centrum Agios Nikolaos, kde naleznete mnoho taveren a obchodů je pouhé 2 km od vil, letovisko Elounda asi 7 km. Nejbližší pláž Havania je vzdálena asi 700 m od vil. Na letiště Heraklion se dostanete za méně než 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování v komplexu Pleiades

3 vily (Asterope, Atlas a Maia) nabízejí ubytování až pro 6 osob ve 3 dvoulůžkových ložnicích, které jsou vybaveny TV/SAT a koupelnou s WC (2 koupelny s vanou s vířivou koupelí a 1 se sprchou). V 1. patře vily se rozkládá obývací pokoj s krbem, s připojením na internet, TV/SAT a CD/DVD. Obývací pokoj volně přechází v moderně vybavenou kuchyň (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí aj.). Z obývacího pokoje se vychází na terasu s venkovním posezením. Každá vila má svůj bazén (asi 20 m²) s lehátky. Vily jsou plně klimatizovány.

Služby

ve vilovém komplexu Pleiades je hostům k dispozici recepce, denní úklid a výměna ložního prádla a ručníků, hlídání dětí, služby pokojské, soukromého číšníka a kuchaře (na vyžádání). Při příjezdu je ve vilách připraven uvítací balíček (1 láhev vína, vody, džusu, mléka, káva, čaj).

Stravování

Možnost dokoupení snídaně nebo polopenze, snídaně a večeře jsou podávány přímo ve vile (na vyžádání) nebo u bazénu.

Hodnocení

Velmi luxusní ubytování vhodné i pro nejnáročnější klienty. Pro všechny, kteří upřednostňují kompletní servis.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 700 m.
Vzdálenost od města Agios Nikolaos: cca 2 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 65 km.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za celou vilu a noc

Období Vila
15.03. - 10.05. 11950
11.05. - 15.06. 16850
16.06. - 24.07. 21700
25.07. - 31.08. 26950
01.09. - 20.09. 21700
21.09. - 10.10. 16890
11.10. - 15.11. 11950

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňující informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Heraklion - vily Pleiades: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---