Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tersanas

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tersanas ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Tersanas **** - vily v oblasti Chania

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Klimatizace
  • Sportovní možnosti
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře

Možnosti

  • až pro 8 osob
  • vlastní stravování

Poloha vil Tersanas

Komplex nových moderně zařízených vil Tersanas stojí na kopci nad zálivem Tersanas asi 8 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. a letiště Heraklion asi 2,5 hod. jízdy autem. Nejbližší pláž leží pouze 500 m od vil, krásná písčitá pláž Tersanas je 1,5 km daleko, pláž Zorbas asi 4 km. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií. Nejbližší taverna a obchody jsou vzdáleny asi 500 m od vil.

Ubytování

Všechny 4 vily Tersanas jsou postaveny v tradičním středomořském stylu, přičemž vnitřní zařízení je moderní až futuristické a hýří pestrými barvami. V 1. patře vil je umístěna ložnice s balkónem, koupelnou (vana, sprcha) a WC a TV/SAT a obývací pokoj krbem, sedací soupravou, připojením na internet, TV/SAT a CD/DVD. Obývací pokoj přechází v moderně vybavenou kuchyň (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.). V přízemí vil jsou 3 dvoulůžkové ložnice s TV/SAT a s koupelnou (sprcha) a WC. Z obývacího pokoje se vychází na prostornou terasu, kde je venkovní posezení a ze které je krásný panoramatický výhled na moře. Každá vila má svůj bazén (asi 30 m²) s lehátky. Ke komplexu vil patří tenisový kurt a půjčovna horských kol (služby za poplatek). Vily jsou plně klimatizovány.

Hodnocení

Luxusní moderní ubytování nedaleko pláže s krásným výhledem na moře a pouze 30 min. od letiště v Chanii.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 500 m.
Vzdálenost od vesničky Kalathas: cca 300 m.
Vzdálenost od města Chania: cca 8 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 15 km.

Ceník

Ceny jsou uvedeny za celou vilu za noc

Období Vila
01.04. - 31.05. 8350
01.06. - 30.06. 10150
01.07. - 31.07. 12550
01.08. - 31.08. 13050
01.09. - 30.09. 10150
01.10. - 31.10. 8350

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňující informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania - vily Tersanas: cca 40 EUR, letiště Heraklion - vily Tersanas: cca 150 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---