Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thimonies +

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thimonies ***+, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Thimonies ***+  -  vily v oblasti Rethymno

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Klimatizace
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře
  • Výhodná nabídka

Možnosti

  • až pro 6 osob
  • vlastní stravování

Poloha komplexu Thimonies

Sousedící vily Elia a Rogdia se nacházejí ve vesničce Roussospiti pouze 6 km jihovýchodně od města Rethymno. Nejbližší pláže jsou v letovisku Platanes. Restaurace, taverny a obchody leží pouze 300 - 500 m od vil ve vesničce Roussospiti. Z obou vil se naskýtá panoramatický výhled na vesničku a na moře. Mezinárodní letiště Chania a Heraklion jsou vzdálené pouze 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

Vily jsou postavené v tradičním krétském stylu z kamene. V přízemí vil se nachází dvoulůžková ložnice s koupelnou s WC a obývací pokoj s krbem, TV, Hi-Fi sestavou a DVD přehrávačem a sedací soupravou. Dále jsou zde jídelna a moderně vybavená kuchyň (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.), které jsou propojeny s obývacím pokojem. V 1. patře jsou umístěny 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou a WC. Z obou ložnic je východ na terasu s krásným výhledem do okolí a na moře. Na zahradě každé vily je bazén o rozloze asi 20 m² a venkovní krb vhodný pro grilování.

Hodnocení

kvalitní ubytování za výhodnou cenu, krásný výhled, dostupnost velkého počtu taveren a obchůdků.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 6 km.
Vzdálenost od vesničky Roussospiti: cca 500 m.
Vzdálenost od města Rethymno: cca 6 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 70 km.
Vzdálenost od letiště Heraklion: cca 80 km.

Ceníky

Ceny jsou za celou vilu za noc

Období Vila
01.04. - 31.05. 4600
01.06. - 30.06. 6000
01.07. - 31.08. 7600
01.09. - 30.09. 6000
01.10. - 31.10. 4600

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňující informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania/Heraklion - vily Thimonies: cca 100 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---