Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

White Houses

Oblast
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili White Houses ****, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

White Houses ****  -  vily v oblasti Chania

Výhody a vybavení

  • Bazén
  • Klimatizace
  • Sportovní možnosti
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Výhled na moře
  • Do 500 m od pláže

Možnosti

  • až pro 6 osob
  • vlastní stravování

Poloha vil White Houses

Komplex nových moderně zařízených vil stojí na kopci nad zálivem Kalathas asi 8 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. a letiště Heraklion 2,5 hod. jízdy autem. Nejbližší pláž leží pouze 500 m od vil, krásná písčitá pláž Tersanas je 1,5 km daleko, pláž Zorbas asi 4 km. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií. Nejbližší taverna a obchody jsou vzdáleny asi 500 m od vil.

Ubytování

Všechny 3 vily v White Houses jsou postaveny v tradičním středomořském stylu, přičemž vnitřní zařízení je moderní až futuristické a hýří pestrými barvami. V 1. patře vil je umístěna ložnice s balkónem, koupelnou (vana) a WC a TV/SAT. V přízemí vil se rozkládá obývací pokoj, kde je krb, sedací souprava, připojení na internet, TV/SAT a CD/DVD. Obývací pokoj přechází v moderně vybavenou kuchyň (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.). V přízemí jsou dále 2 dvoulůžkové ložnice s TV/SAT a koupelnou (sprcha) a WC. Z obývacího pokoje se vychází na prostornou terasu s venkovním posezením, ze které je krásný panoramatický výhled na moře. Každá vila má svůj bazén (asi 30 m²) s lehátky. Ke komplexu vil patří tenisový kurt, posilovna a půjčovna horských kol (služby za poplatek). Vily jsou plně klimatizovány.

Hodnocení

White Houses je luxusní moderní ubytování nedaleko pláže s krásným výhledem na moře, pouze 30 min. od letiště v Chanii, doporučuje všem milovníkům tenisu a dalších sportů.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláží: cca 500 m.
Vzdálenost od vesničky Kalathas: cca 300 m.
Vzdálenost od města Chania: cca 8 km.
Vzdálenost od letiště Chania: cca 15 km.

Ceník

Ceny jsou za celou vilu za noc

Období Vila
01.04. - 31.05. 5500
01.06. - 30.06. 7450
01.07. - 31.07. 9950
01.08. - 31.08. 12450
01.09. - 30.09. 7450
01.10. - 31.10. 5500

Doprava na Krétě

Pro individuální pobyty doporučujeme si předem vyřídit zapůjčení auta. Auto Vám přistaví na letiště, Vy se můžete bez problémů dopravit k vile a následně budete mít na celou dobu pobytu zabepečen dopravní prostředek. Auto pak zase můžete při odletu zanechat na letišti. Pro zapůjčení auta doporučujeme například půjčovnu aut AutoWay Kréta. Kompletní informace, ceníky a podmínky najdete na jejich stránkách půjčovna aut AutoWay ČR. Při počítání výhodnosti auta ještě vezměte v úvahu cenu za taxi, které nebudete potřebovat. Taxi Vás bude stát cca 200 Euro, ale nejlevnější auto stojí cca 190 Euro na týden a budete ho mít celo dobu k dispozici na výlety, dopravě na pláž, na nákupy ... 

Doplňující informace

Základní cena obsahuje: pronájem vily na 1 noc v daném období, povlečení, ručníky, spotřebu energie a vody, závěrečný úklid Příplatky: letecký balíček: 8500 Kč (zpáteční charterová letenka Praha - Heraklion nebo Praha - Chania, komplexní cestovní pojištění), poplatky spojené s leteckou dopravou: 1900 Kč, dítě do 5 let: 950 Kč, případný palivový příplatek (bude účtován na základě aktuálního výpočtu leteckých společností) Taxi transfer: letiště Chania - vily White Houses: cca 40 EUR, letiště Heraklion - vily White Houses: cca 150 EUR Ceny jsou uvedeny za cestu letiště - vila v taxi pro maximálně 4 osoby. Platba taxikáři na místě.

Dítě do 2 let: 1000 Kč bez nároku na místo v letadle a služby

Termíny charterové letecké dopravy Praha - Chania: odlety ve středu a v sobotu (intervaly 11 a 12 dní) od 19.5. do 13.10.2010 Termíny charterové letecké dopravy Praha - Heraklion: odlety každou středu od 19.5. do 13.10.2010 Cena leteckého balíčku se vztahuje pouze na charterové lety CK. Na vyžádání Vám můžeme zprostředkovat leteckou dopravu pravidelnými linkovými spoji (odlety několikrát týdně). Cena letenky se odvíjí od aktuální nabídky.

--- • --- • ---
---