Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pelagia Beach studia

Dobře udržovaný penzion obklopený zelení leží jen 100 m od moře s průzračně čistou vodou. V penzionu je možnost snídaní, taverny a obchody v letovisku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pelagia Beach studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Pelagia Beach

Penzion Pelagia Beach je obklopen květinami, leží 100m od moře a 180m od pláže v letovisku Agia Pelagia. Hned u ubytování (100m) je vstup do moře. 

Vybavení pokoje

Moderní studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, TV, vysoušečem vlasů, trezorem zdarma, klimatizací zdarma , balkónem/terasou.  Jsou dva typy ubytování, studia se snídaní v ceně zájezdu, která mají všechny výhled na moře a studia bez snídaně, která nemají výhled na moře. Jednolůžkové studio + 350 Kč/noc.

Vybavení studií Pelagia Beach

V penzionu Pelagia Beach se nachází recepce s wi-fi připojením zdarma, zde se též podávají snídaně. Možnost zapůjčení kola 5 euro/den. 

Stravování

Dle ck: Možnost dokoupení stravování: večeře 400 Kč/noc. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu. 

Vzdálenosti

Vzdálenost z letiště: Kythira (letiště)- Agia Pelagia 17 km.

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na řecký ostrov Kythira, který oficiálně patří kJónským ostrovům, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy...

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na řecký ostrov Kythira, který oficiálně patří kJónským ostrovům, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.