Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kapsali

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kapsali, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od
Hotelový pokoj
14 251 Kč

Středisko Kapsali

Kapsali je rozkošný malý přístav a turistické letovisko na jižním pobřeží ostrova Kythira, vzdálený jen asi 3 kilometry od hlavního města. Kapsali patří k nejkrásnějším místům na celém území a je také turisticky nejrozvinutější. Jakási „dvojzátoka“ tu vytváří neopakovatelnou scenérii tmavě modré mořské vody, zlatavých pláží, bělostných domků, zelených lesů a mocných skalisek. Navíc je pobřeží Kapsali jedním z několika míst, u kterých se podle legendy předpokládá, že se tu narodila krásná bohyně lásky a početí Afrodité. Nechybí tu samozřejmě ubytovací kapacity, hlavně hotely a soukromé penziony, stravovací služby, jako restaurace, bary, taverny a kavárny, a možnosti nákupů ve zdejších obchůdcích a marketech

Kapsali a pláže

Zdejší pláže jsou tvořeny pískem a oblázky, zatímco okolí je barevně zdobeno skalami a drobnější zelení. Ačkoliv je pláž dobře chráněna před nepříjemným chladnějším větrem, na moři je ho přesto dostatek k tomu, aby se tu milovníci vodních sportů mohli s chutí pustit do své oblíbené činnosti, ať už to je windsurfing, jízda na vodních lyžích nebo projížďka ve člunu či lodi. K dispozici jsou samozřejmě lehátka a slunečníky. Voda je v Kapsali pěkně čistá, sytě tmavomodrá a klidná. V hlavní sezoně se ovšem mohou pláže poměrně hustě zaplnit rekreanty, a tak pokud hledáte trochu soukromí, dají se v blízkosti nalézt další malé zátoky nebo ostrůvky, které poskytnou potřebný relax beze svědků.

Střediska na ostrově Kythira

Na ostrov Kythira se z ČR jezdí koromě Kapsali ještě do Kythira - Chora

Video z Kapsali

Zde je video, které ukazuje pobřežní část Kapsali, pláž a krásné moře

Video

Další video je pak u památky Benátský hrad, je na něm vidět Kapsali hezky z výšky.

Tipy na hotel v letovisku Kapsali

Mely studia od 14 251 Kč se všemi poplatky

Mely Hotel se nachází na strmějším kopci v krásném letovisku Kapsali, které najdete přibližně 2 kilometry od hlavního města ostrova. Centrum letoviska, které je lemováno pobřežní promenádou a pláž jsou od hotelu vzdáleny přibližně 50 metrů. V letovisku najdete hned několik restaurací, taveren, barů a samozřejmě obchůdků s různým sortimentem.

1.

Porto Delfino

Hotel Porto Delfino se nachází ve svahu porostlém zelení nad letoviskem a nabízí nezapomenutelný výhled na moře a Kapsali. V centru letoviska se nachází množství restaurací, barů a obchůdků.

2.

Afrodité - studia a apartmány

Půvabná modrobílá vilka Afrodité má vynikající polohu. Je na hlavní třídě v samotném srdci Kapsali a přitom velmi blízko pláže. Pěkné koupání, restaurace a obchody jsou na dosah.

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---