Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Altina studia

Dvě velmi pěkné na sebe navazující vilky Altina jsou postaveny v mírném svahu ve starém Vassiliki Ponti na ostrově Lefkada. Pěkně udržovaná zahrádka odděluje vilky od místní komunikace. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodišti, které spojuje oba domy a mezi domky místních obyvatel.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Altina studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Altina:

2 velmi pěkné na sebe navazující vilky Altina jsou postaveny v mírném svahu ve starém Vassiliki Ponti na ostrově Lefkada. Pěkně udržovaná zahrádka odděluje vilky od místní komunikace. Cestu na pláž si můžete zkrátit po schodišti, které spojuje oba domy a mezi domky místních obyvatel.

Ubytování:

studia a apartmány Altina jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), fénem, TV a klimatizací. Studia a apartmány Altina mají buď panoramatický výhlede na moře nebo částečný výhled na moře, některá studia mají terasy s výhledem do zeleně.

Obsazení a strava

2 - 3 lůžka, dle zájezdu vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (taverna Blue Beach)

Hodnocení:

Studia Altina jsou kvalitní ubytování s velmi dobrým přístupem na pláž. Úschovna surfů: dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: cca 70 m.

Vzdálenost od centra Vassiliki: cca 2 km.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Zakynthos - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 7x nebo 14x ubytování, stravu dle ceníku, služby...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Vila, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.