Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollo

Hotel je ideálně situován na Lefkadě ve velmi klidné části letoviska, několik desítek metrů od promenády vedoucí kolem zálivu k obchůdkům a tavernám. Ty lemují celý výletní přístav až k městské písčitooblázkové pláži. Hned pod hotelem (asi 50 m) jsou pod klidnou komunikací menší oblázkové pláže s průzračným mořem. Hotel s profesionálním přístupem a výbornou atmosférou je vhodný pro všechny kategorie klientů. Našim klientům nabízíme ubytování ve velmi prostorných rodinných pokojích a pokojích, které svým vybavením odpovídají kategorii hotelu ****.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollo, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apollo

Hotel Apollo je ideálně situován ve velmi klidné části letoviska, několik desítek metrů od promenády vedoucí kolem zálivu k obchůdkům a tavernám. Ty lemují celý výletní přístav až k městské písčitooblázkové pláži. Hned pod hotelem (asi 50 m) jsou pod klidnou komunikací menší oblázkové pláže s průzračným mořem. Hotel Apollo s profesionálním přístupem a výbornou atmosférou je vhodný pro všechny kategorie klientů. Našim klientům nabízíme ubytování ve velmi prostorných rodinných pokojích a pokojích, které svým vybavením odpovídají kategorii hotelu ****.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 50 m - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 200 m - nákupní možnosti 200 m

Ubytování v hotelu Apollo:

suite - ložnice a obývací kout rodinný pokoj - 2 ložnice - individuálně ovladatelná klimatizace - telefon, lednička, televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, WC), trezor na recepci (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Plážu Apollo:

- oblázková

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Lefkáda / Vassiliki. Rodinný hotel má ideální polohu ve velmi pěkné a klidné části letoviska, několik desítek metrů od promenády vedoucí kolem...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.