Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Electra studia a apartmány

Rodinný objekt pro nenáročnou klientelu je situován na Lefkadě pouze asi 100 metrů (přes místní komunikaci) od oblázkové pláže, centra a zálivu. V těsném okolí naleznete nákupní možnosti a restaurace. Je vhodný pro klienty, vyhledávající cenově nenáročnou dovolenou.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Electra studia a apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Electra studií a apartmánů

Rodinný objekt Electra studia a apartmány pro nenáročnou klientelu je situován pouze asi 100 metrů (přes místní komunikaci) od oblázkové pláže, centra a zálivu. V těsném okolí naleznete nákupní možnosti a restaurace. Je vhodný pro klienty, vyhledávající cenově nenáročnou dovolenou.

Vzdálenost od:

- od pláže 100 m - od letiště 65 km - od centra 100 m - nákupní možnosti 100 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - apartmán - 2 ložnice a obývací kuchyně s přistýlkami - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - lednička - balkon - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Pláž u Electra studia a apartmány:

- oblázková - vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.