Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Fotini studia

Příjemný apartmánový komplex byl vybudován v roce 2009 a je situován na Lefkadě na klidném místě asi 200 m od známé pláže ve Vassiliki, která je vyhlášeným centrem milovníků windsurfi ngu. Klientům ubytovaným v těchto příjemně zařízených studiích je k dispozici bazén, dětský bazén a dětské hřiště. Centrum Vassiliki se spoustou příjemných kaváren, taveren a restaurací se nachází v pěší vzdálenosti. Studia doporučujeme všem, kteří hledají klidné ubytování nedaleko pláže a centra.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Fotini studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Fotini studia

Příjemný apartmánový komplex Fotini studia byl vybudován v roce 2009 a je situován na klidném místě asi 200 m od známé pláže ve Vassiliki, která je vyhlášeným centrem milovníků windsurfi ngu. Klientům ubytovaným v těchto příjemně zařízených studiích je k dispozici bazén, dětský bazén a dětské hřiště. Centrum Vassiliki se spoustou příjemných kaváren, taveren a restaurací se nachází v pěší vzdálenosti. Fotini studia doporučujeme všem, kteří hledají klidné ubytování nedaleko pláže a centra.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 300 m - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 800 m - nákupní možnosti 600 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - individuálně ovladatelná klimatizace - televizor, lednička - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC), balkon

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - bar u bazénu - připojení k internetu WiFi (za poplatek) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén, dětské hřiště

Pláž u Fotini studia:

- oblázková, písčitá s oblázky - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.