Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Georges

Oblíbený hotel sestávající ze dvou dvoupatrových budov je situován na ostrově Lefkada v klidnější části střediska. Hlavní ulice, která protíná středisko Nidri a současně tvoří jedno z center, je od hotelu vzdálena cca 250 metrů. Přístav je od hotelu vzdálen cca 400 metrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Georges, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Georges

Oblíbený hotel Georges sestávající ze dvou dvoupatrových budov je situován v klidnější části střediska. Hlavní ulice, která protíná středisko Nidri a současně tvoří jedno z center, je od hotelu vzdálena cca 250 metrů. Přístav je od hotelu vzdálen cca 400 metrů.

Pláž

Pláž s hrubším pískem a oblázky je od hotelu Georges vzdálena cca 350 metrů. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Georges

Recepce, internet (poplatek), menší restaurace, bazén s terasou na opalování, bar u bazénu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (za poplatek), telefonem, TV, trezorem (za poplatek), a balkonem nebo terasou.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány kontinentální snídaně, fakultativní večeře s obsluhou.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.