Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Margarita studia

Studia Margarita s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí poblíž centra letoviska Nidri na Lefkadě. Moře a přístav jsou ve vzdálenosti cca 70m, oblázková pláž cca 250m (přes silnici) a živé centrum letoviska s nákupní třídou a možnostmi denní i noční zábavy je vzdáleno cca 2 minuty chůze.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Margarita studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Margarita

studia Margarita s příjemnou atmosférou se nacházejí v klidnějším prostředí poblíž centra letoviska Nidri. Moře a přístav jsou ve vzdálenosti cca 70m, oblázková pláž cca 250m (přes silnici) a živé centrum letoviska s nákupní třídou a možnostmi denní i noční zábavy je vzdáleno cca 2 minuty chůze. Nechybí zde restaurace, taverny, kavárny, bary, zlatnictví a klenotnictví, obchody s potravinami a suvenýry. V těsné blízkosti od studií Margarita je pivní bar s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, patřící majiteli studií.

Kapacita

tento dvoupatrový objekt Margarita tvoří celkem 12 pokojů typu studia (2lůžková s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, kuchyňským koutem se základním vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, TV (místní programy) a balkónem s výhledem na letovisko nebo na okolní zástavbu. Klimatizace (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

malá zahrádka, pivní bar.

Stravování ve studiích Margarita

vlastní s možností vaření.

Sport a zábava

slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den). Na pláži je možné provozovat různé vodní sporty.

Hlavní výhody studií Margarita

3 hlavní výhody studií: rodinná atmosféra, blízko centra, pěkná pláž.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.