Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nidri Bay studia

Objekt s několika studii je situován na Lefkadě u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nidri Bay studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha objektu Studia Nidri Bay

Studia Nidri Bay s několika studii je situován u úzké oblázkové pláže v letovisku Nidri. Živé centrum městečka je vzdáleno pouze 2 minuty chůze. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě a příjemným procházkám po promenádě lemující jachetní přístav.

Vzdálenost od:

- od pláže 10 m - od letiště 35 km - od centra 0 m - nákupní možnosti 0 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - televizor - lednička - individuálně ovladatelná klimatizace - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Zařízení:

- recepce, bar - bazén (lehátka a slunečníky zdarma)

Pláž:

- oblázková, přístupná přes místní pobřežní komunikaci

Aktuální popis od CK

PopisNidri se nachází na východním pobřeží Lefkady, které je lemováno oblázkovými plážemi s panoramou blízkých ostrovů, z nichž nejznámější je Skorpios,...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.