Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perigiali Beach

Svým umístěním patří hotel a studia Perigiali Beach mezi nejlepší penziony na ostrově Lefkada . Díky jeho nádherné zahradě, uklidňující atmosféře všudypřítomné subtropické zeleně nebo možnosti posezení v plážové taverně s kouzelným pohledem na okolní ostrůvky láká ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perigiali Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Perigiali Beach

Hotel Perigiali Beach se nachází asi v nejhezčím prostředí z celého letoviska Perigiali. leží přímo u moře a je obklopen obklopen množstvím subtropické zeleně a prostornou, pečlivě udržovanou zahradou se starými olivovníky, které tvoří přirozený stín. Areál penzionu je zakončený písčito-oblázkovou pláží s příjemnou tavernou. K dispozici je rovněž venkovní sprcha a toalety. Vstup do moře je zde mírný a bezproblémový.

Ubytování

Penzion nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením, vybavených lednicí bez možnosti vlastního vaření a ve 2lůžkových studiích s vlastním soc. zařízením, vybavených kuchyňským koutem s možností jednoduchého vaření. Každý pokoj i studio je vybaveno klimatizací (bez příplatku), TV, balkonem nebo terasou. Některé z pokojů a studií jsou s výhledem nebo orientací na moře. Vždy jedno studio a jeden pokoj lze sloučit (vnitřně propojit), což je možnost, kterou nabízí všechny ubytovací jednotky v přízemí penzionu.

4 členné rodiny nebo skupiny přátel mohou tuto variantu využít za velmi výhodných podmínek. Úklid probíhá každý den, použití lehátek je pro naše klienty zdarma. Zdarma rovněž možnost individuálního využití WiFi v prostoru recepce penzionu.

Dětskou přistýlku nebo postýlku pro batolata lze umístit pouze do několika pokojů nebo studií. Tuto variantu však vzhledem ke ztrátě prostoru nedoporučujeme, pro rodiny s dětmi je z tohoto hlediska mnohem rozumnější zvolit ubytování v blízkém domě Sunrise.

Strava

Dle zájezdu, v ceně všech pobytů jsou rozšířené kontinentální snídaně. Jsou podávany v přijemné plážové taverně penzionu, kde lze i poobědvat nebo povečeřet (viz Stravování). Vzdálenost k centru letoviska cca 25 min chůze.

Hodnocení CK

Svým umístěním patří hotel a studia Perigiali Beach mezi nejlepší penziony na ostrově. Díky jeho nádherné zahradě, uklidňující atmosféře všudypřítomné subtropické zeleně nebo možnosti posezení v plážové taverně s kouzelným pohledem na okolní ostrůvky láká ke strávení klidné, odpočinkové dovolené.

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Lefkáda / Perigiali. Penzion Perigiali Beach leží v udržované zahradě a je ideálním místem pro strávení odpočinkové dovolené. Zahrada s...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.