Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Captains

Studia jsou situována na Lefkadě ve svahu v klidnější části letoviska Vassiliki, pouhé 2 minuty chůze od pobřežní promenády s obchody, restauracemi a kavárnami a 3 minuty od centrální pláže. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Studia Captains, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Captains

Studia Captains jsou situována ve svahu v klidnější části letoviska Vassiliki, pouhé 2 minuty chůze od pobřežní promenády s obchody, restauracemi a kavárnami a 3 minuty od centrální pláže. Příjemné ubytování uspokojí klienty, kteří upřednostňují vlastní vaření či stravování v příjemných řeckých tavernách a ty, kteří chtějí být nadosah zábavě.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 100 m - vzdálenost od letiště 65 km - vzdálenost od centra 50 m - nákupní možnosti 50 m

Ubytování:

- studio - obývací ložnice s kuchyňským koutem - základní kuchyňské vybavení pro nenáročné vaření - individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek 5€/den) - televizor - lednička - balkon - vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, WC)

Pláž u studií Captains:

- oblázková - lehátka a slunečníky za poplatek

Aktuální popis od CK

PolohaŘecko / Lefkáda / Vassiliki. Studia jsou situována ve svahu v klidnější části letoviska Vassiliki s malou upravenou zahradou, pouhé 2 minuty chůze od...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.