Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Amouso

Oblast
Typ letoviska Klidné
Na jihovýchodním pobřeží ostrova Lefkada se nachází malá vesnička Amouso, přesněji mezi pláží Agiofilli a Afteli. Nejbližším střediskem je přístavní Vasiliki, ve kterém naleznete lékárnu, markety, benzínku, taverny, bary a v neposlední řadě přístav, z něhož vyplouvají nejen výletní lodě.
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Amouso, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Mezi dvěma mysy Kastri a Lipso, nedaleko oblíbené pláže Agiofilli se nachází méně známá vesnička jménem Amouso. Jde o malebné, tiché místo, které navštěvují převážně místní a mimo dvou taveren poblíž oblázkové pláže Amouso a několika vilek zde nic jiného nenajdete. Celá oblast je díky skaliskům vhodná k potápění a šnorchlování ve zdejších průzračných vodách.

Tipy na hotel v letovisku Amouso

Eden od 21 611 Kč se všemi poplatky

Eden je soubor 3 samostatných luxusních vil, nacházejících se na jihu ostrova Lefkada, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Je to naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a Kefallonii.

1.

Adam vila

Vila Adam patří do souboru 3 samostatných vilek Eden (Eva vila, Rising Sun vila, Adam vila), nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na ostrov Kefalonie a bájný ostrov Ithaka.

2.

Eva vila

Vila Eva patří do souboru 3 samostatných vilek Eden (Eva vila, Rising Sun vila, Adam vila), nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájnou Ithaku a ostrov Kefallonii.

3.

Rising Sun vila

Vila Rising Sun patří do souboru 3 samostatných vilek Eden (Eva vila, Rising Sun vila, Adam vila), nacházejících se na jihu Lefkady, 3 km od vesnice Evgiros, v zátoce zvané Vycházející Slunce. Naprosto klidné a tiché místo uprostřed přírody a olivových hájů, s nádherným pohledem na bájný ostrov Ithaka a ostrov Kefalonie.

4.

Amarandos - vilky

Vilky Amarandos jsou postaveny na skalnatém pobřeží v malebné oblasti, která se nazývá Amouso. Tato oblast patří k nejzachovalejším a nejpůvodnějším oblastem Lefkady. Najdete ji na jihovýchodním pobřeží ostrova. Jen pár metrů od vilek Amarandos je malá oblázková pláž a oblíbená pláž Amouso je vzdálena asi 10 minut. U pláže Amouso jsou 2 taverny, které jsou otevřeny podle potřeby a v závislosti na sezóně. Nejbližší obchod je ve vesnici Marantochori (cca 5 km).

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---
Nejbližší pláže