Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agia Anna

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agia Anna, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Letovisko Agia Anna

Máte-li o letovisku Agia annna nějaké informace nebo jste zde byli, napište nám. Rádi zde vaše zkusšenosti zveřejníme. Zatím z letoviska Agia Anna přinášíme alespoň hezké video.

Video

Tipy na hotel v letovisku Agia Anna

Agia Anna

Velmi příjemný menší hotelový komplex rodinného charakteru Agia Anna se nachází v letovisku Agia Anna u krásné písčité pláže – jedné z nejkrásnějších na ostrově Naxos, v okolí taverny, bary, minimarket a řada vodních sportů; od hlavního města cca 8 km.

1.

Iria Beach Art Hotel

Hotel se nachází přímo u pláže v letovisku Agia Anna.

2.

Marias Residence od 19 690 Kč se všemi poplatky

Velice útulná a krásná studia Marias Residence najdete v samém srdci letoviska Agia Anna jen pár metrů od všeho, na co si vzpomenete. Nachází se naproti autobusové zastávce, odkud se snadno dostanete na další letoviska nebo do města, a kousek od jedné z krásných pláží ostrova - Agia Anna. Ve vzdálenosti do 15 metrů najdete supermaket, kavárny, taverny a veřejnou pláž. 

3.

Irini studia

Útulná a moderní studia Irini se nacházejí v letovisku Agia Anna. Studia jsou přibližně 100 metrů od pláže a ruchu letoviska a proto studia nabízejí perfektní útočiště s klidným prostředím. Hlavní město Naxos je vzdáleno přibližně 7 kilometrů, do kterého se můžete dopravit pomocí pravidelné autobusové dopravy. Přes letovisko vede hlavní silnice, která odděluje pláž od řady obchůdků, restaurací, kaváren, barů a taveren, a zároveň spojuje s ostatními letovisky v okolí. V letovisku najdeme i háj s cedrovými stromy, které jsou zde chráněné a vytváří tak jedinečné prostředí tohoto letoviska.

4.

Flora


Penzion FLORA leží 70 m od pláže. Ubytování svou polohou zcela jistě zaujme ty, kteří vyžadují blízkost pláže a dostupnost místních služeb (obchody, restaurace). Studia pro 2–3 osoby a apartmán pro 3-4 osoby jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/ terasou, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Jednolůžkové studio + 450 Kč/noc. Apartmán obsazen 2 osobami + 250 Kč/noc.

5.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---