Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Plaka

Oblast
Typ letoviska Klidné
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Plaka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis letoviska Plaka připravujeme.

Tipy na hotel v letovisku Plaka

Keti studia

Studia Keti s rodinnou atmosférou najdete u nejkrásnější pláže ostrova Naxos – Plaka, která navazuje na letovisko Agia Anna. Nejkratší cestou automobilem do hlavního města Naxos ujedete kolem 9 kilometrů. Případně můžete využít pravidelnou autobusovou dopravu. Zastávku najdete 40 metrů od studií. Pláž Plaka je lemována řadou restaurací, kaváren a taveren. V blízkosti hotelu nechybí ani nabídka vodních sportů. O zábavu jakéhokoliv druhu je tedy postaráno. Okolí studií a pláže se může pochlubit svým exotickým nádechem a klidnou atmosférou. Jedná se tedy o perfektní lokalitu pro strávení klidné a uvolněné dovolené.

1.

Three Brothers studia

Ostrov Naxos patří v souostroví Kyklady bezesporu mezi ty nejkrásnější. I když exclusivnímu soustroví Řecka vévodí ostrov Santorini, na Naxu naleznete mnohem více krásných pláží, uvolněné prázdninové tempo a především mnohem méně turistů. A k tomu všemu vás ve Three Brothers čeká jedno z nejmalebnějších ubytování na ostrově. Dům byl vystavěn s respektem ke zdejší ostrovní architektuře, s úctou k přírodě, v harmonii s moderními potřebami současných prázninových návštěvníků a to přímo u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova, v klidné oblasti Plaka. Ze všech pokojů se naskýtá výhled na moře, v zahradě jsou zákoutí zvoucí k posezení i dětské hřiště a k domu patří i vyhlášená taverna ležící u pláže, na kterou je to z domu jen pár kroků. Na recepci je k dispozici internet a WiFi, trezor, akceptují platební karty a k dispozici jsou služby prádelny. Využít můžete i školu kitesurfingu a vodní sporty na pláži. Podél pláže se soustředí i další taverny, bary, minimarkety (cca 50 m) a supermarkety, nejbližší je vzdálen cca 400 m. Do hlavnímo města je to necelých 8 km a autobusová zastávka je 10 m od domu.

2.

Acti Plaka Apartments & Studios

Studia Acti Plaka jsou situovány v klidném prostředí, pouze pár kroků od nádherné písčité pláže Plaka-Orkos, kde je koupání opravdovým zážitkem. V blízkosti studií naleznete tavernu a autobusová zastávka je vzdálena cca 350 m. Vesnička Agios Prokopios s tevernami a obchůdky je vzdálena cca 4 km a hlavní město cca 8 km. Ve studiích Acti Plaka budou spokojeni zejména klienti vyhledávající klid a nádherné koupání.

3.

Paradisos

Penzion Paradisos s bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) leží téměř na pláži. Od pláže ho odděluje pouze bazén a jedna z nejlepších taveren v okolí s překrásným výhledem na západ slunce. Ten můžete sledovat přímo od stolu při konzumaci jedné z mnoha specialit této restaurace. Ubytování svým standardem uspokojí i náročnější klienty a doporučujeme ho všem, kteří vyhledávají klid. Studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem/terasou, trezorem, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Z některých studií je výhled na moře. Jednolůžkové studio + 600 Kč/noc.

4.

Veranda studia

Penzion Veranda leží 150 m od pláže. Ubytování doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní ubytování v klidném prostředí. Studia pro 2–3 osoby jsou vybavena kuchyňským koutem, soc. zařízením, balkónem, trezorem, wi-fi připojením zdarma, TV a klimatizací v ceně zájezdu. Ze všech studií je výhled na moře. Jednolůžkové studio + 450 Kč/noc.

5.

Plaka 1

Naxos, který se nachází uprostřed Egejského moře, je na největší, nejrozlehlejší, nejúrodnější a nejzelenější řecký ostrov souostroví Kyklady. Penzion Plaka 1 je součástí areálu kempu Plaka, který je 100 m od pláže

6.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno
--- • --- • ---
---