Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Irini studia

Vilka Irina se nachází v hezké vilové čtvrti v oblasti Krioneri. Stojí v klidném místě a je obklopená vegetací. Na nádhernou pláž Piso Krioneri se dostanete pohodlně po rovině za 8 minut. Jedná se jednu z nejhezčích oblastí letoviska Parga.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Irini studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Irina:

Vilka Irina se nachází v hezké vilové čtvrti v oblasti Krioneri. Stojí v klidném místě a je obklopená vegetací. Na nádhernou pláž Piso Krioneri se dostanete pohodlně po rovině za 8 minut.

Ubytování:

Menší studia Irina s možností přistýlky pro dítě (rozkládací křeslo) jsou jednoduchá, ale dobře vybavená. Naše studia se nacházejí v 1. poschodí. Mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek) a TV. Prostorné balkóny směřují do dvorku, který sousedí s domem majitele.

Studia Irina - hodnocení:

Jednoduchá, ale příjemná studia s vynikající polohou, v klidném prostředí nedaleko centra města Parga a blízko velmi hezké pláže. Vzdálenost od pláže Piso Krioneri: cca 350 m. Vzdálenost od městské pláže: cca 400 m. Vzdálenost od centra Pargy: cca 500 m.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Paros - Praha včetně všech leteckých poplatků, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování, služby zástupce TRAVEL FAMILY...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.