Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Spa Salvatore

Hotel Spa SALVATORE**** nabízí luxusní ubytování v prostorných pokojích pro 2-4 os. a apartmánech pro 3-4 os., které jsou vybavené kuch. koutem (k dispozici i kávovar, rychl.konvice, mini-lednice), mini-barem, sociálním zařízením, wifi připojením a klimatizací zdarma, TV/SAT, rádiem, domácím kinem s DVD přehrávačem. Destinace je Lichnos, město Parga,

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Spa Salvatore, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Nabídka hotelu Spa Salvatore

Hotel Spa SALVATORE**** nabízí luxusní ubytování v prostorných pokojích pro 2-4 os. a apartmánech pro 3-4 os., které jsou vybavené kuch. koutem (k dispozici i kávovar, rychl.konvice, mini-lednice), mini-barem, sociálním zařízením, wifi připojením a klimatizací zdarma, TV/SAT, rádiem, domácím kinem s DVD přehrávačem.

Možnosti hotelu:

sauna, fitness centrum, herna, lázeňské a wellness centrum, masáže, vířivka, knihovna, gril, turecká/parní lázen, krytý bazén, venkovní bazén, venkovní bazén (sezónní), krytý bazén (po celý rok). Restaurace formou "a la carte", která podává kvalitní kuchyni a výběr vynikajících vín z dobře zásobeného vinného sklepa hotelu. V ceně zájezdu snídaně formou bufetu.

Poloha

Hotel Spa Salvatore se nachází ve vetší vzdálenosti od pláže, proto je zařízena doprava minibusem do Pargy i na pláž Lichnos.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.