Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Flisvos Royal

Moderní hotel Flisvos Royal, postavený v roce 1999, je situován jen pár kroků (cca 25m) od moře, široká písečná pláž je vzdálena cca 190m a je k dosažení po hlavní silnici. Hotel se nachází v klidnější části střediska Tolo na Peloponésu, nedaleko centra, kde jsou restaurace, taverny, bary, kavárny, stánky s rychlým občerstvením a obchody s potravinami, suvenýry, ovocem a zeleninou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Flisvos Royal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Flisvos Royal

moderní hotel Flisvos Royal, postavený v roce 1999, je situován jen pár kroků (cca 25m) od moře, široká písečná pláž je vzdálena cca 190m a je k dosažení po hlavní silnici. Hotel se nachází v klidnější části střediska Tolo, nedaleko centra, kde jsou restaurace, taverny, bary, kavárny, stánky s rychlým občerstvením a obchody s potravinami, suvenýry, ovocem a zeleninou.

Kapacita

v hotelu Flisvos Royal je 36 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, paralelním telefonem a fénem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem, malou chladničkou a balkónem. Na pokojích Flisvos Royal jsou též zásuvky k připojení na internet. Pokoje mají výhled na letovisko, hory, bazén nebo směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

vstupní hala s recepcí, trezor, výtah, telefonní automat, konferenční místnost, salónek, bar, restaurace, kde se podávají snídaně, kavárna, venkovní bar a snack­bar, terasa, malé parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně - bufet přímo v hotelové restauraci, večeře - bufet v hotelu FLISVOS, cca 10 m.

Sport a zábava

bazén, slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Bohatá nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6 až 8€/set/den). Možnosti denní i noční zábavy v centru letoviska Tolo.

Hlavní výhody Flisvos Royal

3 hlavní výhody hotelu: zajímavý interiér, příjemný bazén, klidné prostředí.

Web

Hotel Flisvos Royal

Aktuální popis od CK

Polohavelmi žádaný, moderně zrenovovaný hotel s velmi vkusně navrženým interiérem je situován jen pár kroků (cca 25 m) od moře. Hotel se nachází v klidnější...

Polohavelmi žádaný, moderně zrenovovaný hotel s velmi vkusně navrženým interiérem je situován jen pár kroků (cca 25 m) od moře. Hotel se nachází v klidnější...

Slevy pro děti1 DÍTĚ UBYTOVÁNÍ ZDARMA = 1 dítě má ubytování zcela ZDARMA, platí pouze letenku a transfer 1 dítě do 12 let na přistýlce (3. lůžko) platí pouze...

Cena zahrnujeletenku Praha - Kalamata - Praha včetně leteckých poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.