Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marina

Studia Marina, stejně jako sousedící dům Akrotopi jsou vyhledávána všemi věkovými kategoriemi klientů, kteří dávají přednost jednoduchému ubytování, poblíž pláže i rušnějšího centra městečka Tolo.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Marina

V sousedství domu Akrotopi, nedaleko malého přístavu letoviska Tolo, najdete studia Marina. Cestička vás dovede až k písečné pláži, situované jen kousíček od domu (cca 10 m). V blízkosti domu se nacházejí taverny, supermarket, kavárny.

Vybavení studií Marina

2 studia pro 2 osoby • 2 studia pro 4 osoby se dvěma pevnými lůžky a palandou pro děti • koupelna (sprcha, WC) • TV • kuchyňský kout se základním nádobím

Stravování

Dle CK, bez stravy

Pláž

10 m

Aktuální popis od CK

Popis zájezduNedaleko malého přístavu letoviska Tolo najdete studia Marina. Cestička vás dovede až k písečné pláži situované jen kousíček od domu (cca 10 m)....

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.