Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aktuální akce a slevy CK

Většina slev typu First minute / Last minut je uvedena již v datech na Řecko – přehled zájezdů. Stačí si najít hotel, vybrat termín a v rozpisu ceny pak obvykle najdete i veškeré slevy a akce, které se k termínu a zájezdu vztahují, viz ukázka níže. Pokud žádná sleva u hotelu zmíněna není, můžete nám zaslat nezávaznou předběžnou rezervaci a my Vám aktuální slevy zašleme v rámci individuální kalkulace.

A nezapomeňte - vzhledem k našemu programu bonusů a slev, které poskytují jen a pouze tyto stránky, zde zákoupíte zájezd nejvýhodněji, dokonce výhodněji, než přímo u pořádající CK. K zájezdu můžete získat například extra slevu, zdarma mapy a průvodce nebo třeba i zapůjčení auta zdarma či za speciální cenu.

Pokud jste si svůj zájezd vybrali na jiných stránkách, napište nám, co jste si vybrali nebo zašlete odkaz. Zašleme Vám kalkulaci ceny a výhody, které byste měli při jeho zakoupení přes nás.

Aktuální výhodné nabídky a akce

Aktuálně nemají CK vypsané žádné speciální akce, na zájezdy platí obecné slevy, které naleznete u každého zájezdu na dvou vyznačených místech:

V přehledu zájezdů:

Řecko - Slevy CK

 

U nezávazné objednávky:

Aktuální slevy CK