Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna studia

Komplex Anna má ideální polohu na ostrově Thassos - rozlehlá zahrada se dvěma budovami se nachází na konci Potosu, kde klienty neruší ruch letoviska, ale zároveň vzdálenost od centra Potosu je pouze 300 m. Zahradou můžete projít až přímo k moři (10 m), kde najdete dlouhou písečnou pláž.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anna studia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studia Anna - poloha

Komplex Anna má ideální polohu - rozlehlá zahrada se dvěma budovami se nachází na konci Potosu, kde klienty neruší ruch letoviska, ale zároveň vzdálenost od centra Potosu je pouze 300 m. Zahradou můžete projít až přímo k moři (10 m), kde najdete dlouhou písečnou pláž.

Vybavení

Součástí komplexu Anna je pool bar s posezením, jacuzzi (za poplatek) a velký a  dětský bazén se slunečníky a lehátky.

Pokoje

Dvou a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), lednicí, kuchyňským koutem s vařičem, varnou konvicí a základním nádobím. Všechna studia Anna mají balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře a zahradním nábytkem, klimatizaci (zdarma) a TV.

Stravování

Možnost dokoupení servírované stravy v blízké restauraci v Potosu.

Pláž

Komplex Anna se nachází přímo u písčité pláže, slunečníky a lehátka za konzumaci u beach baru. Vstup do moře je pozvolný, v moři menší oblázky a kameny.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 31. 3. 2019 moc se nám tam libilo Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.