Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Central Studia

Dvoupatrový objekt Central Studia leží v samém centru letoviska Potos, umístěn do klidné části, cca 100 m od pláže. Destinace je ostrov Thassos. Studia Central Studia nabízí prostorné třílůžkové pokoje, s vlastním kuchyňským koutem, TV, lednice, vlastní sociální zařízení (WC/sprcha). K dispozici je  i čtyřlůžkový apartmán (2 oddělené místnosti). V ceně zahrnuta klimatizace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Central Studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Central Studia

Dvoupatrový objekt Central Studia leží v samém centru letoviska Potos, umístěn do klidné části, cca 100 m od pláže.

Pokoje:

Studia Central Studia nabízí prostorné třílůžkové pokoje, s vlastním kuchyňským koutem, TV, lednice, vlastní sociální zařízení (WC/sprcha). K dispozici je  i čtyřlůžkový apartmán (2 oddělené místnosti). V ceně zahrnuta klimatizace.

Stravování:

Vlastní - možnost dokoupení stravy v taverně Akrogiali přímo u pláže (vzdálenost od objektu cca 250 m) - večeře - výběr z 15ti jídel a 10ti salátů nebo menu (předkrm nebo salát, hlavní jídlo, ovoce nebo dezert).

Pláž:

Písčitá pláž s menšími oblázky a pozvolnám vstupem do vody ve vzdálenosti cca 100 m, vzhledem k menším kamenům při vstupu do moře doporučujeme pro větší pohodlí obuv do vody. Lehátka a slunečníky za poplatek, nabídka vodních sportů.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.