Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dina Vila

Vila DINA - rodinná vila nacházející se cca 200 m od písečné pláže a centra letoviska Skala Potamia na ostrově Thassos. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových studiích (některé s možností jedné přistýlky) a krásném čtyřlůžkovém apartmánu s velkým balkónem s přímým výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dina Vila, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha vily Dina

Rodinná vila nacházející se cca 200 m od písečné pláže a centra letoviska Skala Potamia.

Ubytování

Vila DINA - rodinná vila nacházející se cca 200 m od písečné pláže a centra letoviska Skala Potamia. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových studiích (některé s možností jedné přistýlky) a krásném čtyřlůžkovém apartmánu s velkým balkónem s přímým výhledem na moře. Všechny ubytovací kapacity jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (SWC, fén), kuchyňským koutem s vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím pro vaření a stolování, TV, klimatizací (za poplatek 4,- Euro/den) a sejfem (za poplatek 2,- Euro/den nebo bezplatně při platbě za klimatizaci = klima + sejf = 4,- Euro/den). VŠECHNY STUDIA I APARTMÁNY VE VILE DINA MAJÍ BALKÓN S VÝHLEDEM NA MOŘE!

Stravování

Dle ck, vlastní, nebo polopenze podávaná v místní restauraci (snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná výběr z několika menu - salát, hlavní jídlo, dezert nebo ovoce).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.