Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Olympion

Moderní hotel Olympion, zrenovovaný v roce 2006, se nachází v jednom z největších a nejživějších letovisek ostrova Thassos, v Potosu. Hotel je umístěn v rušnější části, pouhých 80 m od pláže, proto bude vyhovovat těm klientům, kteří vyhledávají především zábavu a aktivnější způsob dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Olympion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Olympion:

Moderní hotel Olympion, zrenovovaný v roce 2006, se nachází v jednom z největších a nejživějších letovisek ostrova v Potosu. Hotel je umístěn v rušnější části, pouhých 80 m od pláže, proto bude vyhovovat těm klientům, kteří vyhledávají především zábavu a aktivnější způsob dovolené.

Vybavení hotelu:

Hotel Olympion střední velikosti je vybaven klimatizací, restaurací, výtahem. Klienti hotelu mohou využít bazén v komplexu Anna (ve vzdálenosti cca 300 m)

Pokoje:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají balkon, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, vysoušeč vlasů), telefon, TV/SAT, klimatizace v ceně, minibar.

Stravování:

Dle ck, V ceně je zahrnuta kontinentální snídaně formou bufetu. Večeře lze zajistit v taverně AKROGIALI (přímo na pobřeží s výhledem na moře, ve vzdálenosti 250 m) –  formou výběru z  12ti jídel a 10ti salátů (dle aktuální nabídky).

Pláž:

Písečná pláž s menšími oblázky (doporučujeme obuv do vody) s pozvolným vstupem do moře je ve vzdálenosti 80 m. V letovisku Potos najdete pestrou nabídku vodních sportů, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.