Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rachoni Beach

Velmi oblíbený hotel Rachoni Beach se nachází v klidném prostředí přímo u pěkné písečné pláže, místy s jemnými oblázky, kterou lemují stromy. Rachoni Beach je součástí hotelového komplexu, společně se sousedním sesterským hotelem Rachoni Bay. Ve vesničce Skala Rachoni na Thassosu, cca 500 m, je taverna, restaurace a obchod. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rachoni Beach , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Rachoni Beach

Velmi oblíbený hotel Rachoni Beach se nachází v klidném prostředí přímo u pěkné písečné pláže, místy s jemnými oblázky, kterou lemují stromy. Rachoni Beach je součástí hotelového komplexu, společně se sousedním sesterským hotelem Rachoni Bay. Areál leží nedaleko malé vesničky Skala Rachoni, původně rybářské. Ve vesničce Skala Rachoni, cca 500 m, je taverna, restaurace a obchod. Nedaleko hotelu je autobusová zastávka.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování v Rachoni Beach

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, vysoušeč vlasů) a možností jedné přistýlky mají klimatizaci zdarma (u něketrých CK) v měsících červenec a srpen, lednici, TV a balkon.

Vybavení

Hotel Rachoni Beach má vstupní halu s recepcí, místnost s krbem a TV/SAT, vnitřní bar, venkovní snack bar u bazénu, dva venkovní bazény (slunečníky a lehátka zdarma), dětský bazén, vnitřní a venkovní restauraci s venkovní terasou, zahradu a parkoviště. Stolní tenis, biliár a fi tness zdarma.

Doporučení pro Rachoni Beach

Vhodné pro všechny věkové kategorie, pro klidnou dovolenou.

Pláž

Písečná pláž s jemně bílým pískem a pozvolným vstupem do moře u hotelu. Slunečníky a lehátka pro hotelové hosty zdarma (u některých CK).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.