Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vournelis

Malý rodinný hotel Vournelis disponující 19-ti  pokoji se nachází v blízkosti hlavního města Limenas, 200 metrů od jeho přístavu a zhruba kilometr od jeho živého centra. Pěkná písečná pláž se nachází 200 m od hotelu, v blízkém okolí naleznete obchůdky, taverny i kavárny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vournelis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vournelis

Menší hotel rodinného typu se nachází poblíž hlavního města ostrova Thassos, které se nazývá Limenas. Vzdálenost od živého centra města je cca 1000 m a vzdálenost od hlavního přístavu v Limenas je cca 200 m. V blízkosti hotelu jsou menší obchůdky, restaurace, taverny, kavárny. Pěkná písečná pláž je vzdálena od hotelu asi 200 m, slunečníky a lehátka jsou zde za poplatek, případně je nutná menší konzumace v místním plážovém baru.

Vybavení hotelu Vournelis

Ve dvoupodlažní menší hotelové budově s 19 hotelovými pokoji se nachází vstupní hala s recepcí (internetové WiFi připojení je za poplatek), menší restaurace a příjemný snack bar. Hotel má hezký bazén, dětský bazén, dětské hřiště.

Vybavení pokojů

Menší, jednoduše, ale účelně zařízené pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušeč vlasů, trezor, telefon, internetové WiFi připojení (za poplatek), TV/SAT, menší kuchyňský koutek s ledničkou, centrálně řízenou klimatizaci (v provozu v hlavní sezóně).

Stravování

Dle CK. Snídaně.

Pro děti

dětské hřiště, dětský bazén

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.